.

.

Туреклос Жени Девојки Коса Романтична Боби Игла Канџи Клипови Разнобојна Фиба

Туреклос Жени Девојки Коса Романтична Боби Игла Канџи Клипови Разнобојна Фиба

DEN 143.84

Пристапност
Во достапна форма

Опис : Издржлив Материјал : шапката е изработена од мрежа и чипка, издржлива и лесна за носење, што прави да изгледате повеќе шарм.Деликатно : додатокот за коса е украсен со чипка, мрежест превез и лак, што може да ја додаде вашата благодат и благородна.Совршени Подароци : елегантниот клип може да биде убав подарок за да го испратите на вашата мајка, сестра, пријатели и други, и може да одговара со различни стилови на облекување и фризури.Широка Примена : разнобојните штипки за коса се погодни за многу прилики, како што се фотографија, забава со костими, невестинска забава, свадба итн.Универзално : се вклопува за повеќето видови коса, особено за густата долга коса. Значи, не се грижиш за тоа.Спецификација : Материјал : Мрежа+Тантела : Повеќебоен Пакет Големина : 11, 02х7, 87х1, 18 инчи забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : 1 Парче Цвет За Коса Издржлив Материјал : шапката е изработена од мрежа и чипка, издржлива и лесна за носење, што прави да изгледате повеќе шарм. Универзално : се вклопува за повеќето видови коса, особено за густата долга коса. Значи, не се грижиш за тоа. Совршени Подароци : елегантниот клип може да биде убав подарок за да го испратите на вашата мајка, сестра, пријатели и други, и може да одговара со различни стилови на облекување и фризури. Деликатно : додатокот за коса е украсен со чипка, мрежест превез и лак, што може да ја додаде вашата благодат и благородна. Широка Примена : разнобојните штипки за коса се погодни за многу прилики, како што се фотографија, забава со костими, невестинска забава, свадба итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент