.

.

Цвет Кристал Сјајна Лента За Глава Пластични Анти-лизгање Заб Жени Коса Обрач Коса Додатоци

Цвет Кристал Сјајна Лента За Глава Пластични Анти-лизгање Заб Жени Коса Обрач Коса Додатоци

DEN 175.84

Пристапност
Во достапна форма

Опис : Еластична лента за коса може да се примени за повеќето луѓе и без грижи за оштетување. Цветниот кристал декор ја прави оваа лента за глава послатка и елегантна.Кога ја носите оваа лента за глава со дизајн против лизгање на забите, ќе добиете цврст, но нежен стисок без главоболка и ќе ја одржувате косата на место долго време.Изработена од висококвалитетен пластичен материјал, женската лента за глава има многу добра флексибилност, може да ја задоволи вашата долгорочна употреба без деформација.Обемот на лентата за глава е околу 36 см, дијаметарот на лентата за глава е околу 13 см.Сјајната лента за глава е одлична за свадби, церемонии на дипломирање, забави за танцување, забави, Денот на Вљубените, секојдневни социјални активности.Име На Предметот : Лента За Глава Материјал : Пластикастил : Слатко. Пол : Жени . Карактеристики : Цветен Кристал, Заб Против лизгање, Детали Против паѓање : Обем : 36см/14.18" (Прибл.). Дијаметар : 13см/5.12" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Лента За Глава Еластична лента за коса може да се примени за повеќето луѓе, и без грижи за оштетување. Цветниот кристал декор ја прави оваа лента за глава послатка и елегантна. Кога ја носите оваа лента за глава со дизајн против лизгање на забите, ќе добиете цврст, но нежен стисок без главоболка и ќе ја одржувате косата на место долго време. Изработена од висококвалитетен пластичен материјал, женската лента за глава има многу добра флексибилност, може да ја задоволи вашата долгорочна употреба без деформација. Обемот на лентата за глава е околу 36 см, дијаметарот на лентата за глава е околу 13 см. Сјајната лента за глава е одлична за свадби, церемонии на дипломирање, забави за танцување, забави, Денот на Вљубените, секојдневни социјални активности.

Главните карактеристики

Избор на клиент