.

.

Пакет На Ekmh6r3vsn273mq35t Алуминиумски Електролитски Кондензатори-Предвремени во 27000uf 6.3 V 105c 20% RoHS Во Согласност

Пакет На Ekmh6r3vsn273mq35t Алуминиумски Електролитски Кондензатори-Предвремени во 27000uf 6.3 V 105c 20% RoHS Во Согласност

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Пакет од 6 парчиња EKMH6 R3 VSN273 MQ35 T - Алуминиумски Електролитски Кондензатори - Предвремени во 27000uf 6.3 V 105c 20% Rohs Во Согласност Со пакетот на 6pcs EKMH6 R3 VSN273 MQ35 T Алуминиумски Електролитски Кондензатори - Предвремени во 27000uf 6.3 V 105c 20% рохс во согласност.

Главните карактеристики

Избор на клиент