.

.

Грианлок Дами Долги Макси Фустани В Фустан Со Лизгање На Вратот Секси Летна Плажа Сарафан Вратоврска Боја Жени Обични Ручани Кафтан Замав Сива Л

Грианлок Дами Долги Макси Фустани В Фустан Со Лизгање На Вратот Секси Летна Плажа Сарафан Вратоврска Боја Жени Обични Ручани

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Ткаенина : 95%Полиестер, 5%Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Дизајн-V Вратот Шпагети Ремени Макси Фустан, Без Ракави Долг Фустан, Бохо Вратоврска Боја Лизга Фустан, Летна Плажа Замав Сарафан, Трендовски и Елегантен. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Боемски Фустан, Макси Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Длабоко V Вратот И Замав Полите Дизајн Прави Да Изгледа Привлечно во Толпата. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.

Главните карактеристики

Избор на клиент