.

.

Добијте го мини фустан со долги ракави на плоштад, мини фустан

Добијте го мини фустан со долги ракави на плоштад, мини фустан

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Максимајте го вашиот женски шарм со добивање мини фустан дизајниран со ласкање во умот. Широкото квадратно деколте ја носи вистинската количина на кожа, додека треперењето на ракавите со манжетни манжетни додаваат допир на тренд на овој ултра-кул фустан. Носете го тоа е со бујни сандали или патики, во секој случај е сигурен дека ќе се бори. Материјал : 55% постелнина/45% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опремена каросерија; проточно здолниште. Должина : мини фустан; 27 ”долг од центарот на грбот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ¾ должина на блузонските ракави со измамени манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : квадратно деколте; пушан каросерија; Руфл полите; печатење на сите. Minи женски квадратен врат мини фустан од добивање.

Главните карактеристики

Избор на клиент