.

.

Самикар Женски Моден Печатен Џеб Блуза Со Долги Ракави Обични Врвови Дуксери За Џемпери

Самикар Женски Моден Печатен Џеб Блуза Со Долги Ракави Обични Врвови Дуксери За Џемпери

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Големина Шема : . Големина : С Биста : 106см/41.73" Ракав : 66см/25.98 "Должина : 70см/27.56". Големина : М Биста : 112см/44.09 "Ракав : 68см/26.77 " Должина : 72см/28.35". Големина : Л Биста : 118см/46.46 "Ракав : 70см/27.56 " Должина : 74см/29.13". Големина : XL Биста : 124cm/48.82 "Ракав : 72cm/28.35 " Должина : 76cm/29.92". Големина : 2xl Биста : 130cm/51.18 "Ракав : 74cm/29.13 " Должина : 78cm/30.71". Големина : 3 XL Биста : 136cm/53.54" Ракав : 76cm/29.92 "Должина : 80cm/31.50". Сезона : Зима. Пол : Жени. Повод : Дома, Секојдневно. Стил : Секојдневен,Моден. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Ткаенина : мек материјал, удобен, дише, лесен, пријателски за кожата, супер симпатичен и ласкав. Додаток : со женски врв и блуза, лесно може да се облече или секојдневно. Изгледаат одлично со хеланки, панталони, фармерки, здолништа, шорцеви, чизми, кардигани, јакни, палта итн. Прилика : овој врв е совршен за пролет, лето, fall и зима. Погоден за состаноци, работа, одмор, канцеларија, училиште, бизнис, формално, интервју, на отворено, дома, шопинг, клуб, забава, улица, дневен фустан, одмор, патување и други прилики. Нега на перење : ладно машинско перење или рачно перење/закачување или сушење/без белење/без сушење cleaning.It е совршен подарок За Денот на Благодарноста и Божиќ за мама, сестра, девојка и најдобра пријателка.

Главните карактеристики

Избор на клиент