.

.

Крајбрежен накит со сина позлатена не'рѓосувачка челик заболена удобност

Крајбрежен накит со сина позлатена не'рѓосувачка челик заболена удобност

DEN 1088.00

Пристапност
Во достапна форма

Крајбрежен накит со сина позлатена не'рѓосувачка челик заболена удобност одговара на овој стилски сатенски финиш бенд до вашата гардероба за доза софистицираност. Оваа машка ставка за накит се одликува со врвен опсег со сатенски финиш со високи полирани огледала завршени рабови. Завршувањето на сатен додава допир на софистицираност додека високата полирана завршница го истакнува овој прстен со елеганција. Заболените рабови создаваат уникатен и модерен изглед што сигурно ќе привлече внимание кога ќе го носите овој прстен. Заболениот рингатин финиш.

Главните карактеристики

Избор на клиент