.

.

Sprifallbaby Cid Girls Кошули Основни Еднобојни Кратки Ракави Тркалезен Врат Плетење Улична Забава Обичен Исечок Пролет Летни Врвови

Sprifallbaby Cid Girls Кошули Основни Еднобојни Кратки Ракави Тркалезен Врат Плетење Улична Забава Обичен Исечок Пролет Летни

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Детски Кошули, Плетење Со Кружен Врат Со Кратки Ракави Улична Забава Обичен Исечок Пролет Летни Врвови за Девојчиња . Големина(см/инч)ttttttt t t. 80-9-12Препорачана Возраст : t0-6 Месеци Ttops Должина : t31t/t12, 20 t Bust : t42t/t16, 54 . 86-12-18Препорачана Возраст : t9-12 Месеци Ttops Должина : t34t/t13, 39 t Bust : t46t/t18. 11 . 92-18-24Препорачана Возраст : t12-18 Месеци Ttops Должина : t37t/t14, 57 t Bust : t48t/t18, 90 . 98-24-36Препорачана Возраст : t18 - 24 Месеци Ttops Должина : t39t/t15, 35 t Bust : t50t/t19, 69 . 104-36-48 Препорачана Возраст : t2-3 години Ttops Должина : t41t/t16. 14 t Bust : t52t/t20. 47 . Спецификација. Материјал : мешавина од памук . Стил : секојдневен. Ракав : кратки ракави . Пол : девојки . Јака : кружен врат . Шема : цврста боја . Сезона : пролет / fall / лето . Пакет Вклучувајќи. 1 * врвови. Пријателски Совети. Ако времето е лошо или се случи природна катастрофа, производот нема да испорача навреме. Се надевам дека ќе ми простиш. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. СИМПАТИЧЕН ДИЗАЈН : бебешката лабава кошула има краток ракав, тркалезен врат и цврста боја. Лабавата кошула за плетење е за пролет лето и fall. МЕК МАТЕРИЈАЛ : оваа детска кошула е изработена од висококвалитетна памучна мешавина. Мека ткаенина со функции за апсорпција и вентилација на влага, еластична и лесна, се грижи за кожата на вашето бебе. МНОГУ ПРИЛИКИ : детската кошула е погодна за рекреативни дневни прилики, како што се шопинг, забава, клуб, одмор, фотографија и дом, итн. ЛЕСНО СЕ СОВПАЃААТ : класичните врвови за деца може да се совпаднат со ветробран, палто, фармерки, хеланки, патики или сандали за да се создаде разновиден модерен изглед на бебето. БЕЗБЕДНОСНО ОСИГУРУВАЊЕ : детскиот костим за надворешна облека има природно печатење во боја гарантира дека штетните хемикалии не доаѓаат во контакт со кожата на бебето.

Главните карактеристики

Избор на клиент