.

.

Shpwfbe Женски Врвови Дуксери За Женска Вештачка Волна Крпеница Боја Џемпер Со Долги Ракави Пуловер Со Качулка Есенска Облека За Жени Кафеава XL

Shpwfbe Женски Врвови Дуксери За Женска Вештачка Волна Крпеница Боја Џемпер Со Долги Ракави Пуловер Со Качулка Есенска Облека

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Полиестер, се чувствува мазен наспроти кожата, лесната и удобна ткаенина може да ве натера да го почувствувате шармот на овој дуксер. Сезона : Пролет,Aut,Зимски Пол : Женски Тип На Дезен : Цврста Боја Повод : Секојдневен,Моден Материјал : Полиестерстил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно како да се мие : Рачно перење или миење во машина, Закачете Или Исушете што добивате : 1 ПАРЧИЊА Дуксер.

Главните карактеристики

Избор на клиент