.

.

Инктастична Шунка Радио Оператор Смешни Подарок Идеја Долг Ракав Маица

Инктастична Шунка Радио Оператор Смешни Подарок Идеја Долг Ракав Маица

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Шунка радио оператор Долг Ракав Маица има гроздобер боја окупација логото што вели вистински и доверлив, врвен квалитет. Забавна идеја за пензионирање или подарок за благодарност. Претходно намалена 100% памучна маица со долги ракави од 6,1 унца. Двојна игла зашиени деколте и ракави. Четвртина се сврте. Рамо до рамо снимање. Возрасни : С, М, Л, XL, 2 XL, 3xl Долги Ракави Маица. Inktastic Шунка Радио Оператор Смешни Подарок Идеја Возрасни Долги Ракави Маица Машки Бела XXL. 5.0 мл., претходно намалена 100% памучна унисекс маица, Беспрекорна јака од 1х1 ребро, манжетни за ребра, скриени шевови. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер е 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. Бродови од Сад. пензионирани занимања работа гроздобер лого облека облека менс возрасни мета hws.

Главните карактеристики

Избор на клиент