.

.

Мажи Тинејџери Краток Ракав Кошула Повик Писмо Графички Печатење Маици Дневна Облека Плус Големина Мажи

Мажи Тинејџери Краток Ракав Кошула Повик Писмо Графички Печатење Маици Дневна Облека Плус Големина Мажи

DEN 351.84

Пристапност
Во достапна форма

[Пакетот вклучува] 1-Пакет Маица. [Карактеристики На Производот]. Материјал : Полиестер, Ткаенина е мека и има некои истегнување. Лабава Тркалезна Јака, Краток Ракав, Графички Принт Со Букви, Преголеми Кошули, Маичка За Момче. Гроздобер Моден Класичен Секојдневен стил, Погоден За Забава/Патување/Плажа/Училиште/Дома/Улица и Секојдневен Живот. Сезона : Пролет, Лето, Или Како Слоевит Кошули Воumn, Зима. Измијте Препорачано Со Ладна Вода/ Не Избелувајте/ Закачувајте Или Исушете Ја Линијата. [Спецификација На Производот]. Име на производот : Маица/ Графичка Маичка. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажуваат на сликите. Големина : 2ХС-6ХЛ. Табела Со Големини : како што е прикажано на сликите. Соодветни Луѓе : Возрасни, Мажи, Жени. Забелешка : . 1. Бидејќи Сме Кинеска големина, кога се двоумите помеѓу две големини, ве молиме изберете поголема големина. 2. Ако сакате да го добиете производот пред празникот, ве молиме купете го 15-20 дена однапред. 3. Ако имате било какви прашања за нашите производи, ве молиме да не контактирате, ние ќе ви помогне. Писмо Графички Мета. Надворешна Секојдневна Облека За Печатење Со Кратки Ракави. Гроздобер Модна Летна Маица.

Главните карактеристики

Избор на клиент