.

.

Ммф-Женски Дуксери и Дуксери, До Големина 5ХЛ-Дедо И Внук

Ммф-Женски Дуксери и Дуксери, До Големина 5ХЛ-Дедо И Внук

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Ммф-Женски Дуксери и Дуксери, до Големина 5ХЛ - дедо совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Главните карактеристики

Избор на клиент