.

.

Впечатоци од приливите VII

Впечатоци од приливите VII

DEN 2239.84

Пристапност
Во достапна форма

16x16 Canvas Wallидна уметност со наслов "Tidal впечатоци vii ". Чувствуваме дека wallидната уметност е најважниот аспект на изгледот и чувството на секоја просторија. Уметноста комплетира просторија и со само неколку додатоци може да направи куќа да се чувствува како дом. Нашите обвивки за платно додаваат современо и модерно чувство во која било дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, вие го именувате. Тие исто така прават прекрасни подароци за семејство или пријатели. Материјал : платно од уметничко одделение. Сите платна се длабоки 1,25 инчи. Облик : Плоштад.

Главните карактеристики

Избор на клиент