.

.

Уникатни поволни цени за женските потпетици потпетици на потпетици на потпетици

Уникатни поволни цени за женските потпетици потпетици на потпетици на потпетици

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Еднакви делови трендовски и удобни, овие чизми на тантела во привлечна лаванда завршница се забавен начин за освежување на секоја облека. Стилизирајте ги со фустан од Миди Халтер и ткаена спојка за романтичен дневен изглед. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија Големина на ЕУ - Пети до пети - Висина на пета6 - 4 - 36 - 9 3 8/97 - 5 - 37 - 9 1/4 - - 3 8/97.5 5,5 38 - 9 1/2 3 8/98.5 6.5 39 - 9 5/7 - - 3 8/99 - 7 - 40 - 10 3 8/910 - 8 - 41 - 10 1/4 3 8/9 Единствени поволни цени за женски потпетици потпетици на потпетици на потпетици од пета од стилови Вамп : ФАУКС кожа; Аутсала : гума; Пета : Абс. Чипка. Отворен пети. Стилето висока пета. Стилето потпетици сандали.

Главните карактеристики

Избор на клиент