.

.

Уникатни поволни цени за високи потпетици со високи потпетици на потпетици на потпетици на потпетици на потпетици

Уникатни поволни цени за високи потпетици со високи потпетици на потпетици на потпетици на потпетици на потпетици

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Мора да имате во плакарот на секоја девојка! Цветниот принт носи кул и летен стил на овие сандали со небото потпетици, во кои има дизајн на пресврт и шарени цвеќиња на пети. Без разлика дали е забава, работа, датум, свадба, коктел, ноќен клуб, враќање на дома, мориња, патувања или други специјални прилики, можете да одговарате на цветни високи потпетици со здолништа, маици, фармерки, шорцеви, какво било случајно или формално носење. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД Големина на Велика Британија - Големина на ЕУ - Должина на стапалото - Висина на пета66 - 4 - 36 9- - 3 8/97 - 5 - 37 9 1/4 - 3 8/97.5 5,5 38 9 1 /2 3 8/98.5 6,5 - -39 9 5/7 - 3 8/99 - 7 - 40 10 3 8/910 - 8 - 41 10 1/4 - 3 8/9 уникатно Поволни цени за високи потпетици на женските потпетици на потпетици на потпетици од сандали од цветна шема. Отворен пети. Стилето потпетици. Обични чевли. Чипка. Лето. Материјал : ткаенина.

Главните карактеристики

Избор на клиент