.

.

Вондервинк Потекло 5006-Папа-Унизе Панталони За Чистење Врвки

Вондервинк Потекло 5006-Папа-Унизе Панталони За Чистење Врвки

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Очекувајте удобност и функционалност со професионален поглед на голема вредност. Wonder Wink Потекло Папа Унисекс беспрекорната панталона е изработена во мек материјал за мешавина од поли памук и исто така има четири џебови, вклучувајќи еден заден троен џеб, затворање со врвки што може да се напика внатре или надвор од панталоните и јамка ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА за погодност. Идеален за групи, Панталонот Папа Унисекс е достапен во различни живописни бои за да го комплиментира стилот на секој медицински професионалец. Задниот Двоен Џеб На Носителите Десната Страна Со Потпис Проект Банџи Јамка |Унисекс Вклопување Е Опуштено преку Колкот, Седиштето И Бутот |Панталоните Се Наоѓа Малку под Природниот Појас |Жолта Мрежа Внатрешен Џеб На Носителите Десната Страна |Конвертибилна Врвка За Влечење Може Да Се Напика Или Да Се Прикаже Надворешен Појас |28+ Инчен Спој со додаток од Банџи Јамка. Унисекс Вклопувањето е Опуштено преку Колкот, Седиштето и Бутот. Подигнувањето на панталоните Седи Малку Под Природната Линија на Половината. Внатрешен Џеб од жолта Мрежа на Носителите Од Десната Страна. Конвертибилната Врвка За Влечење може да се напика или Прикаже Надвор Од Појасот. Должини На Рабовите : Редовни 31", Ситни 28,5", Високи 33".

Главните карактеристики

Избор на клиент