.

.

Дозвола За Заштеда На Фуникет

Дозвола За Заштеда На Фуникет

DEN 319.68

Пристапност
Во достапна форма

Женска Мода Краток Ракав V-Вратот Блузи Работна Униформа Печатење Џеб Блуза Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Краток Ракав.Јака : V-Вратот.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени Врвови.Големина.Usukeubustsleevelungthmmedium61036105cm/41.34"18cm/7.09" 69cm/27.17 " Големина : MSize. : Медиум : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 105cm/41.34 "Ракав : 18cm/7.09" Должина : 69cm/27.17 " Женски Мода Краток Ракав V-Вратот Блузи Работат Униформа Печатење Џеб Блуза Блузи. Жените Плус Големина Струже Блузи Краток Ракав Медицинска Сестра Униформа Екипажот Вратот Работна Униформа Цветни Маици Повик Блоунс в/Џебови. Дизајн со кратки ракави. Удобно и опуштено вклопување. Ултра мека, брзо сува плетена ткаенина што ја отстранува влагата со нежно истегнување.

Главните карактеристики

Избор на клиент