.

.

Pioneer Woman Velvet плетен фустан, големини XS-xxxl, женски

Pioneer Woman Velvet плетен фустан, големини XS-xxxl, женски

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Бидете подготвени за секој празничен настан со овој кадифе плетен фустан од Pioneer Woman. Изработено од плетенка кадифе што е исто толку удобно колку што е убаво, ќе го носите овој фустан на сите ваши забави и ќе ги посетите. Фустанот има ласкава половината на империја, нараквици на нараквица 3/4 ракави и само-вратоврска на деколтето на сплит. Верзии за девојчиња и мали деца достапни за да го направат натпревар со вашиот мини! Ексклузивно на . Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. деколте : V-врат со само-вратоврска. Затворање : стил на пуловер. Ракави : 3/4 ракави со манжетни за нараквици. Карактеристики : Истегнете плетена кадифена ткаенина со печат за печатење; Ниво на полите. Pioneer Woman Velvet плетен фустан за жени. Новата линија за облека на Pioneer ја зема саканата флорали на Ree Drummond, и удобен стил во забавни, стилски парчиња што ве прават да се чувствувате сигурни во кој било амбиент.

Главните карактеристики

Избор на клиент