.

.

Coilенски калеми за коса, 6-пакувања

Coilенски калеми за коса, 6-пакувања

DEN 192.16

Пристапност
Во достапна форма

Создадете нова каиф со оваа калем за коса. Стилот на следното ниво за да ви помогне да се истакнете, ги одржува вашите букви скроти додека додавате забавен пресврт на вашиот изглед. И, ако не сте подготвени да се поништите, само лизгајте го на зглобот за да го задржите при рака кога ви треба! Доаѓа во погодно шест пакувања, така што никогаш нема да бидете без. Материјал : 100% пластика. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 6 калеми за коса. Затворање : Лизгање. Карактеристики : Стил на калем, затворен круг. 6-пакувања затегнати калеми за коса за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент