.

.

Крајбрежен накит црно позлатено не'рѓосувачки челик јаглеродни влакна жлебови прстен

Крајбрежен накит црно позлатено не'рѓосувачки челик јаглеродни влакна жлебови прстен

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Крајбрежниот накит со црно обложен не'рѓосувачки челик, јаглеродни влакна, ринг -модерна модна изјава и проверете дали сите очи се на вас кога ја носите оваа остар и убав машки не'рѓосувачки челик. Оваа машка ставка за накит има висок полиран црн не'рѓосувачки челик, со мат црно јаглеродно влакно центри и остри сребрени жлебови линии. Контрастните и детали за очите на јаглеродни влакна му даваат на овој машки прстен модерен стил, додека црните позлатени и сребрените остри жлебови граници го истакнуваат овој прстен со острина и софистицираност. Јаглеродните влакна се лесен, издржлив материјал со висока технологија. Овој машки прстен исто така нуди разноврсност бидејќи може да се носи со обична облека или остра формална облека. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : црна. Материјал на предметот : Метал. Тип на камен на артикалот : Нема камен. Камена боја на артикалот : Нема камена боја. Камен облик на предметот : Нема форма на камен. Камената димензија на предметот : Нема камена димензија. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : прстен. Ширина на артикалот : 5/16 инчи. Дебелина на артикалот : 1/16 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 7 грама. Број на камен на предметот : Нема броење на камен. Тип на затворач на артикалот : Нема затворач. Поставување камен за накит : Нема поставување накит. Стил на артикли : Бенд, свадба, модерна. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Мажи, машки. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

Главните карактеристики

Избор на клиент