.

.

Крајбрежен накит Loveубов срце со кубна цирконија прстен од не'рѓосувачки челик

Крајбрежен накит Loveубов срце со кубна цирконија прстен од не'рѓосувачки челик

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Крајбрежниот накит "Loveубов " срце со кубна цирконија не'рѓосувачки челик ringвонење на прстенот за слатко ветување се одликува со четкан не'рѓосувачки челик "loveубов" врежано срце со кубна цирконија акцент на врвот на висока сјајна челик од не'рѓосувачки челик жлебна лента. Покажете ја својата loveубов и посветеност со овој прекрасен прстен. Ширината на опсегот мери на 10 мм. Тип на метал на артикалот : Не'рѓосувачки челик. Метална боја на артикалот : Бела. Материјал на предметот : скапоцен камен, метал. Тип на камен на артикалот : Кубна цирконија. Камена боја на артикалот : Јасна. Камен облик на предметот : круг. Камената димензија на предметот : ширина 2 милиметри. Метал печат на артикалот : челик. Категорија на артикли : накит. Тип на накит : Мода. Што е вклучено : прстен. Должина на предметот : 3/8 инчи. Ширина на артикалот : 7/16 инчи. Дебелина на артикалот : 1/16 инчи. Тежина на артикалот во грамови : 7 грама. Број на камен на предметот : 1. Тип на затворач на артикалот : Нема затворач. Поставување камен за накит : Вклучен. Стил на артикли : срце, изјава, модерна. Демографска возраст : возрасни (18 години и повеќе). Насочена публика : Womenените, женски. Грижа и чистење : Избришете со полска крпа. Прикажана сезона : есен, лето, пролет, зима.

Главните карактеристики

Избор на клиент