.

.

Чевли за фустани со широка ширина на есенија, злато 8

Чевли за фустани со широка ширина на есенија, злато 8

DEN 870.08

Пристапност
Во достапна форма

Флоралните чевли за широка ширина на жените Есенија имаат металик ткаенина горниот дел со ниско-потпетица од 1,5 ". Со плоштад капаче за пети и сјај предниот дел со кристален лак се подготвени да ве облечат за секоја пригода. Перновата мансли дозволува целосна Ден на удобност. Гумениот ѓон носи максимална влечење на површината, што секој шета наоколу се чувствува како лесно. , плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатна испорака и размена, 365 дена лесни приноси и приоритетна испорака на сите производи. и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговска марка (24 часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати За квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (Е) од Фазпаз. 1,5 "Ниско потпетица. Максимална влечна гума од надворешната страна.

Главните карактеристики

Избор на клиент