.

.

Колекција на ournoureенски жени Кинсли Тру удобност пена тркалезна пети чипка патики

Колекција на ournoureенски жени Кинсли Тру удобност пена тркалезна пети чипка патики

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Поставете ја вашата секојдневна рутина со колекцијата Kinsley By Journee. Оваа класична патика е изречена со горе на корпорации и сатенски ленти за свеж изглед. Со удобна пена од 4 мм Tru ™ подножје и густ бел ѓон, никогаш нема да сакате да ги соблечете. Во колекцијата Journee, нашите стилови на атлетика обезбедуваат основна удобност и ќе ги имаат вашите облеки да изгледаат добро како и секогаш. Тие ќе ве одведат од досадна до остри во ниеден момент. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент