.

.

Огледало за коприва и мед лина со складирање на накит - злато и бела завршница

Огледало за коприва и мед лина со складирање на накит - злато и бела завршница

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Воведување на огледалото на таблетата Лина, совршен додаток на вашата поставка за суета. Ова тркалезно прилагодување на суетата не само што ви помага да постигнете беспрекорна апликација за шминка, туку и го одржува вашиот накит организиран. Со куки за ѓердан, куки за обетки и лента за накит со постелнина, можете да се збогувате со заплетканите додатоци. Елегантната златна и бела завршница додава допир на софистицираност во секоја просторија. Изработено со најголема грижа, огледалото на таблетата Лина е задолжително за секој професионалец. Подигнете ја вашата рутина за убавина и разбудете го вашиот простор со ова исклучително огледало. Двострано огледало со 3x зголемување од едната страна. Одликувајќи се со куки за ѓердан, куки за обетки и послужавник за накит, наредени во лен. Заврши во злато и бело. Избришете чиста со влажна крпа. Димензии на производот : 13 ″ h x 7 ″ w x 5.25 ″ D. Тркалезна прилагодлива суета огледало.

Главните карактеристики

Избор на клиент