.

.

Collectionенски колекција на списанија Genеневив рамен сандали

Collectionенски колекција на списанија Genеневив рамен сандали

DEN 160.00

Пристапност
Во достапна форма

Подигнете го вашиот изглед на топло време со салата за колекција Genere Genevive Flat Thong. Оваа сандала Т-лента со акценти на обетка и квадратна тока е совршен за секојдневно носење со шорцеви или фармерки. Путканата мастила ги држи нозете на леснотија. Поделени и придобивки од лента со токало близу долевана кожна кожна линингер, висина на потпетиците на надворешната страна : 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : faux nubuck. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент