.

.

Ournourneуни колекција женска кристална удобна пена слајд рамни сандали

Ournourneуни колекција женска кристална удобна пена слајд рамни сандали

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Лесно, но симпатично. Колекцијата Crysta By Journee има стилски додатоци како ленти за близнаци и детали за букави токи. Foot Foam со удобност ™ стапало ве држи лесно на нозе, а веганската кожа ја дефинира силуетата. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент