.

.

LED сијалица со одлична вредност, 5,5W B Deco Lamp E Candelabra Base, затемнета, дневна светлина, 4-пакет

LED сијалица со одлична вредност, 5,5W B Deco Lamp E Candelabra Base, затемнета, дневна светлина, 4-пакет

DEN 268.48

Пристапност
Во достапна форма

LED светилките со одлична вредност се одлична опција за нивната цена и енергетска ефикасност. Изградена за издржливост, цврстата структура на LED светилките ќе ја надмине секоја блескава сијалица додека користи до 80% помалку енергија. Потребна ви е помош да одлучите помеѓу дневна светлина или мека бела LED 'Размислете за атмосферата што се надевате дека ќе ја создадете со вашата нова енергетска ефикасна LED -сијалица. LED сијалицата на дневната светлина создава јасен природен ефект и ќе биде вистинскиот избор за области на прикажување, безбедносно осветлување, гаражи и осветлување на задачи. Меката бела LED сијалица ќе обезбеди многу повеќе смирувачки ефект. Оваа сијалица е генерално избрана за да испорача пријатна и привлечна амбиент. Ова е препорачаниот избор за вашата дневна соба, кујната и осветлувањето во спалната соба. 60 W еквивалент. Дневна светлина. Затемнето. База на Канделабра. Трае 13 години.

Главните карактеристики

Избор на клиент