.

.

Плочка за обврзници применети сатен. внатре внатре

Плочка за обврзници применети сатен. внатре внатре

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Нацртајте линија во вашиот дизајн со применетата облога за раб на плочки. Направено да се создаде фактор за разликување помеѓу површината на керамичката плочка и тепихот површината што го штити работ на плочката. Обликувањето создава впечатлив изглед. Погледнете ги спецификациите за подетални информации. Запознајте ја врската. На пресекот на современиот дизајн и вековите стари занаетчиски занаетчии. Ние го платиме глобусот за да произведеме највисок квалитет на мермер, плочка на поле, порцелан, стакло, керамика, мозаик и многу повеќе. Користејќи иновации кои дигитализираат, поедноставуваат, поврзуваат и заштитуваат, Бонд може да испорача неспоредливи опции за плочки што го поставуваат и го зголемуваат стандардот. Основана во 2020 година, исполнете ја иднината на плочката. Додава непречен и декоративен раб на кој било плочки за грб, wallид или подот. Подготвени да се користат во станбена или комерцијална конструкција. Спречува рабовите на плочки да се чистат со текот на времето.

Главните карактеристики

Избор на клиент