.

.

Green Bay Packers Prime 4 7 лице за лице

Green Bay Packers Prime 4 7 лице за лице

DEN 61.12

Пристапност
Во достапна форма

Beе биде јасно дека сте fanубител на тоа кога спортувате фацили, безводни решенија за лице! Тие се лесни за примена и отстранување за без напор приказ на ентузијазам на денот на играта. Овој пакет доаѓа со повеќе од 10 привремени декорации украсени со тимска графика, за да можете да ги соберете или да ги споделите со колеги навивачи. Официјално лиценциран со лига и тим. Декларации за безводно лице. Вклучува 10 привремени решенија.

Главните карактеристики

Избор на клиент