.

.

Познати розови јуниори 3 Ултра висок пораст Плеат кратко со само -појас

Познати розови јуниори 3 Ултра висок пораст Плеат кратко со само -појас

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Овие обични и удобни шорцеви од славните розови се направени со супер мека чамбрај и имаат тексас миење за обичен изглед на трендот. Дизајнирано со ултра високиот ремен и вратоврска, можете лесно да ги стилизирате овие шорцеви со омилените врвни и сандали и подготвени сте да одите! Приближно 3 "Inseam. Ултра висок пораст. Врзастиот појас. 2 наклонети предни џебови. 2 џебови на задниот дел.

Главните карактеристики

Избор на клиент