.

.

Без граници за врзани лажички на јуниорите

Без граници за врзани лажички на јуниорите

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Запознајте го градник што никогаш нема да сакате да го соблечете! Удобно, мазно и невидливо под облеката, овој врзан лажички градник од без граници е одлично парче за положување. Супер-мека ткаенина носи додадена удобност додека стилот на лажичка помага при лесно носење. Исклучиво на. Материјал : 88% најлон/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : Отстранливи чаши за постепено; без жица. Покриеност : Целосно. Затворање : стил на пуловер. Ремени : Не-прилагодливи ленти. Карактеристики : Невидлива технологија на работ; деколте за лажичка. Chrape Wonders Bondop Slap Bra од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент