.

.

Четка Четки За Шминка Држач За Куќиште Организатор За Складирање Бо Капак За Пенкало Козметички Покриен Капак Козметика Стојат 360°

Четка Четки За Шминка Држач За Куќиште Организатор За Складирање Бо Капак За Пенкало Козметички Покриен Капак Козметика Стојат

DEN 239.84

Пристапност
Во достапна форма

Опис. Оваа ставка е погодна за некој кој често прави околу неговото биро. Тоа . е практичен десктоп организатор. Можете да ја ставите секоја мала ставка . молив за веѓи, козметички четки и други предмети во ред. Па зошто. двоумете се, дали сеуште сакате да го задржите нарушениот животен стил?. Карактеристики. - Материјал : ПП, МИЛЕНИЧЕ. - Големина : Околу 23,00Х12, 00Х12, 00см/9, 04Х4, 72Х4, 72ин. - Изработен од цврсти материјали, овој организатор на четки за шминка може да ви обезбеди долг работен век. - Практичен дизајн, и доволно е да се исушите на воздух и да ги складирате сите видови четки за шминка што ги имате. - Ги елиминира остатоците и помага да се организираат четки при нивно сушење, правејќи ја вашата шминка или секојдневниот живот поудобно. - Погоден за чување четки за шминка, а исто така и за сушење четки за шминка. Заслужуваш да имаш. - Особено за складирање на четки за шминка, дизајнот може да ги одржува вашите алатки за шминка во ред. Изработен од цврсти материјали, овој организатор на четки за шминка може да ви обезбеди долг работен век. Практичен дизајн, и доволно е да се исушите на воздух и да ги складирате сите видови четки за шминка што ги имате. Ги елиминира остатоците и помага да се организираат четки при нивно сушење, правејќи ја вашата шминка или секојдневниот живот поудобно. Погоден за чување четки за шминка, а исто така и за сушење четки за шминка. Заслужуваш да имаш. Особено за складирање на четки за шминка, дизајнот може да ги одржува вашите алатки за шминка во ред.

Главните карактеристики

Избор на клиент