.

.

Соимои Цветни Печати, Свила Ткаенина, Декор Шиење Ткаенина Од Дворот Широк, Декоративна Ткаенина За Кошули Костуми Врски, Сиво Сина

Соимои Цветни Печати, Свила Ткаенина, Декор Шиење Ткаенина Од Дворот Широк, Декоративна Ткаенина За Кошули Костуми Врски, Сиво

DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

ИЗБРАВТЕ : Јапонски Креп Сатен - - - Мери широк 54 инчи. Се користи за фустани, блузи, облоги и вечерна облека. Секој посетител на ткаенина знае Дека Ткаенините со Јапонски квалитет се со највисок квалитет со многу малку флеки. ● ИЗБРАВТЕ : Јапонски Креп Сатен - - - Има ширина од 54 инчи. ПРОДАДЕНИ ОД ДВОРОТ : Продадени во 1 Двор (36" или 92 см) чекори. Едната страна е досадна текстура на крепон, додека другата страна има навестување на мешавина од крепон и сатен.

Главните карактеристики

Избор на клиент