.

.

Авамо Жени Мајчинство Долг Фустан Краток Ракав V Вратот Чипка Елегантен Фустан Макси Фотографија Фустан Лето Цветни Сирена Сарафан

Авамо Жени Мајчинство Долг Фустан Краток Ракав V Вратот Чипка Елегантен Фустан Макси Фотографија Фустан Лето Цветни Сирена Сарафан

DEN 408.16

Пристапност
Во достапна форма

Опис : . Пол : Жени, Жена, Дами Дама,Женски,Мајчинство, Бремена. Стил : Жени Мајчинство Бремена Обична Бохо Сирена Долг Макси Фустан, Летна Плажа Чипка Партија Топката Фустан Сарафан. Тип На Шема : Цветни Печатени,Чипка Спојување, Сирена Полите. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето, Aut. Деколте : V Вратот. Материјал : 80%Полиестер+20% Спандекс. Боја : Бела, Розова, Црвена, Црна, Сина, Кајсија, Кларет (Опционално). Големина : S,M, L, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Должина на облека : долго. Прилики : Секојдневен, Плажа, Одмор,Коктел,Забава,Вечер,Деверуша,Топка,Наметка, итн. Карактеристики : . 1. Мек и дише материјал. 2. Уникатниот дизајн го прави овој фустан повеќе мода и убавина . Забелешки : . 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. 2. Малку разлики во бојата/моделот помеѓу сериите. 3. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Вклучен Пакет : . 1 х Фустан+ Мека лесната и дишечка ткаенина ве тера да се движите послободно без никакво затнато. ●Моден Стил€жените бремени Бебе Туш мода лето плажа сарафани, секси чипка долг фустан се дизајнирани со цветни печатени и краток ракав, исти со модерен v вратот, bodycon верзија, обликот на вашиот body.It може да се носи во секое време и е лесен за носење и полетување. ●Уникатен Дизајн}женска породилна фустан за забава со топка за деверуша имаат цветен принт од тантела,полите на сирена,стилски дизајн, тоа ве прави посекси и шармантни. ●Повод}Женскиот сарафан На плажа бохо е погоден за секојдневно секојдневно носење и активности на отворено,како што се homewear,party,beach,dating,cocktail,pregnancy,photography,work,traveling,shopping,loungewear,evening,bridesmaid,wedding,ball,gown,etc.

Главните карактеристики

Избор на клиент