.

.

Гаќи За Менструација За Жени Постпартална Женска Долна Облека Со Висок Струк

Гаќи За Менструација За Жени Постпартална Женска Долна Облека Со Висок Струк

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Спецификации : . Материјал : Памук. Тип На Шема : Цврст. Тип На Гаќи : Гаќички. Тип На Пораст : Висок Пораст. Пол : ЖЕНИ. Тип На Ставка : Гаќи. Боја : како што е прикажано. Големина Шема : . ГолеминаПоловината-Колк. Л72-76см 28.3"-29.9"-104-108см 40.9 "-42.4". ХЛ-76-80см 29.9"-31.4"-109-113см 42.8 "-44.4". ХХЛ80-84см 31.4"-33.0"-114-120см 44.8 "-47.2". 3 XL84-88см 33.0"-34.6"-121-127см 47.6 "-49.9". 4 XL88-92см 34.6"-36.2"-128-133см 50.3 "-52.3". 5 XL92-96см 36.2"-37.7"-134-139см 52.7 "-54.6". Спакувани : . 1 * краток период . Забелешка : . 1.Овој производ се зема во натура, големината овозможува грешка од 1-2 см, ве молиме преовладувајте во натура, умот внимателно застрелан. 2.Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја можеби е малку поинаква од бојата на сликата. Материјал : ткаенина од памучна мешавина, дише на вашата кожа, уживајте во мазен мек допир, одржувајќи сѐ свежо и суво. долната облека ја апсорбира вашата пот, а токсините што ги ослободувате од вашето тело. Висок струк во форма на V, долна облека со среден струк со целосна покриеност, мека еластична ткаенина покриена со појас што останува на место на половината. Без тркалање или гроздобер, не премногу тесни или лабави, но совршено слаби. Женски гаќи со повеќеслојно памучно долно меѓуножје за дополнителна заштита, фитил од пот, дише и здраво. Отвори за нозе за слободна удобност, погодни за дома, пред спиење и секојдневна употреба. Периодот долна облека е многу функционална и можете да ја носите со здолништа, како и со разгорени фустани, фармерки со висок струк. Погоден за тинејџери девојка и жени. Тоа е убаво за млади тинејџери девојки во училиште избегнување на срамни дамки на панталони. Идеја за подарок за вашите женски пријатели/мајка/Баба. Совршен за под фустани, фармерки со висок струк и хеланки. Погоден за сите прилики, Специјално погоден за забави. Тоа може да се носи удобно под сите тимови.

Главните карактеристики

Избор на клиент