.

.

Тигар Бања Килими, Симпатична Вода Абсорбента Бања Килим Кадифен Микрофибер Нелизгачки Мек Туш Килим, Смешни Бушава Подни Душеци За Детска Соба, Спална Соба, Кујна,

Тигар Бања Килими, Симпатична Вода Абсорбента Бања Килим Кадифен Микрофибер Нелизгачки Мек Туш Килим, Смешни Бушава Подни Душеци

DEN 367.84

Пристапност
Во достапна форма

QWZNDZGR Тигар Бања Килими, Симпатична Вода Абсорбента Бања Килим Кадифен Микрофибер Нелизгачки Мек Туш Килим, Смешни Бушава Подни Душеци За Детска Соба, Спална Соба, Кујна, 17.7" x 29.5" СУПЕР АБСОРБЕНТА : Изградена од високо квалитетни микрофибер материјали, овој симпатичен килим за бања може да апсорбира 5 пати вода за неколку секунди за брзо да ги исушите стапалата и да ги направите подовите во бањата суви и ЧИСТО. УДОБНО И ЛУКСУЗНО : Особено меките и дебели микрофибер, исто така, можат да помогнат во ублажување на притисокот и заморот на нозете, давајќи супериорна удобност кога ќе излезете од туш или када секој пат. ПОДДРШКА ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ : тпр поддршка, силна адхезија сигурно го зафаќа подот и го држи тепихот на саканото место, заштитувајќи ја безбедноста на вашето семејство дури и ако има вода на подот. ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : совршениот дизајн ќе биде совршено усогласен со декорацијата на спалната соба, кујната и бањата. Покрај редовната употреба, одлична опција е вашите миленици да уживаат во спиењето на оваа подлога. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ : само треба едноставно да ја фрлите подлогата во машината за перење, да ја измиете ладна со неутрален детергент, а подлогата за капење повторно ќе биде како нова. Толку е лесен за ракување и грижа, затоа не грижете се дали ќе ги отстрани влакната.

Главните карактеристики

Избор на клиент