.

.

Партија Шатор Страничен Ѕид Со Патент Јп Сина

Партија Шатор Страничен Ѕид Со Патент Јп Сина

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Нашиот страничен шатор за забави, со патент во средината, е идеален додаток за секој шатор за забави. Ѕидот на градината марки е изработен од ЈП отпорен НА УВ и вода и затоа е совршен за целогодишна надворешна употреба. Вклучените прицврстувачи за куки и јамки ги прават нашите ѕидови на шаторот лесни за инсталирање и обезбедуваат стабилна фиксација. Испораката вклучува 2 парчиња панели ЗА ШАТОРИ. Ве молиме имајте предвид дека препорачуваме третирање на страничниот ѕид со водоотпорен спреј ако марката е подложена на обилни врнежи.Боја : Блуматеријал : 100% Педимензии : 118,1" х 76,8" (Л х Ч)отпорен НА УВ и вода СО прицврстувачи за куки и јамки со патент испораката вклучува 2 парчиња Страничен Шатор ЗА Забава ESTИНК 2 парчиња Со Патент Јп Сина Боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент