.

.

Ножен Телескопски Алуминиумски Столб За Базен, Прилагодлив од До Продолжување од 12 стапки-Поврзете Средства За Чистење, Мрежи За Скимер, Гребла, Четки

Ножен Телескопски Алуминиумски Столб За Базен, Прилагодлив од До Продолжување од 12 стапки-Поврзете Средства За Чистење, Мрежи

DEN 239.84

Пристапност
Во достапна форма

12 стапки. Проширливиот Телескопски Столб за Базен е дизајниран да работи со повеќето вакууми за базен и вакуумски глави, скимери за лисја, четки за чистење и гребла. Изработен од висококвалитетен ребрест алуминиум за цврстина и издржливост. Неговата должина може лесно да се прилагоди од 4 стапки. до 12 стапки. за чистење и мали и големи базени. Со надворешна камера за заклучување со рачка и дизајн од 3 парчиња, овој телескопски столб е многу лесен за употреба и лесен за складирање. РАЗНОВИДЕН-Вакуумскиот Столб за телескоп Џиаиун се шири за да достигне 12 стапки. Лесно продавници за брз пристап за повеќе проекти базен. ПРО-КВАЛИТЕТЕН КВАЛИТЕТ-Висококвалитетен столб за базен со алуминиумски ребрести за издржливост и цврстина. ЛЕСНО РАКУВАЊЕ-Столбот Џиаиун има надворешна камера за заклучување со рачка која е дизајнирана за лесно ракување при чистење на базенот или бањата (додатоците не се вклучени). УНИВЕРЗАЛНО-Универзално одговара на повеќето додатоци за базен.

Главните карактеристики

Избор на клиент