.

.

Јипа Воил Проѕирна Шамија Врвни Завеси Разделувачи На Простории За Панели Прачка Џебен Прозорец Завеса Проѕирна Шамија Валанси

Јипа Воил Проѕирна Шамија Врвни Завеси Разделувачи На Простории За Панели Прачка Џебен Прозорец Завеса Проѕирна Шамија Валанси

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Изборна Боја : Бела, Кремасто-бела, Беж, Кафеава, Сива. Изборна Големина(Wx H) : 100x200cm(39, 37x78, 74"), 100x250cm(39, 37x98, 43"), 100x270cm(39, 37x106, 30"), 150x250cm(59, 06x98, 43"), 200x250cm(78.74х98, 43"). Материјал : Полиестер. Стил : Модерен . Дизајн : Громет Врвот/Прачка Џеб. Шема : Цврста Боја. Процес : Спојување, Обичен Вез, Брчки. Стапка На Засенчување : Полутранспарентна. Вклучен Пакет : . Само 1 парчиња Тул (Ако треба да ја покриете двете страни на прозорецот, можеби ќе треба да купите 2 парчиња.). Известување : . 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. 2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Ве Молиме Разберете, Благодарам! € Изберете q : Еден компјутер вклучува еден панел. Изберете од различни големини и бои. €Едноставен дизајн q : цврста боја проегирна завеса, направете ја вашата соба елегантна и луксузна. ®Приватност : Избегнувајте директна сончева светлина додека обезбедувате приватност во внатрешноста во исто време. ①Соодветност : погоден е за дневна соба, спална соба, детска соба, работна соба и др.и дава нов изглед на секоја соба. ●Лесно за нега : може да се закачи одделно или во комбинација со други завеси. Тоа е сосема нова завеса со долг работен век, но може да се измие со вода, што е лесно за одржување.

Главните карактеристики

Избор на клиент