.

.

Здраво Кити Нисин Чаша Тестенини Кадифен Шарм Привезок

Здраво Кити Нисин Чаша Тестенини Кадифен Шарм Привезок

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Кидробот се здружи Со Нисин и Санрио за да ја оживее најслатката мешавина на сите времиња со Тестенини Од Чаши и Здраво Кити! Воведување На Чаша Тестенини х Здраво Кити Кадифен Шарм Серија кој Здраво Кити облечени во чаша Тестенини мода. Соберете ја целата серија на врвни кадифни привлечности што мора да ги имате и кои ве поттикнуваат никогаш да не престанете да си играте со вашата храна. ЗДРАВО КИТИ ИКС НИСИН КУП : Кидробот го комбинира Здравото Маче На Санрио со Тестенини Од Чашата Нисин за симпатична колекционерска серија кадифни привезоци за шарм!. КОЛЕКЦИОНЕРСКА ГОЛЕМИНА : колекционерскиот синџир за клучеви е висок приближно 3 инчи-совршена големина што треба да ја земете заедно со вас!. КОРИСНА ПРИВРЗОК ЗА ПРИВРЗОК ЗА КЛУЧЕВИ : Клип Здраво Маче на вашиот ранец, чанта и многу повеќе!. ОДЛИЧНА ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : Купете го овој кадифен шарм за сопствена колекција или подарете го На љубителот На Здраво Маче во вашиот живот!.

Главните карактеристики

Избор на клиент