.

.

Инктастична Баба Ми Е Полицаец Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

Инктастична Баба Ми Е Полицаец Подарок Бебе Момче Или Девојче Боди

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Прославете го вашиот пример и полицаецот во вашиот живот Со Баба ми Е Полицаец Ползавец За Новороденчиња, совршен за мали деца кои го сакаат својот член на семејството на полициските сили. Инктастична Баба Ми Е Полицаец Новороденче Краток Ракав Боди Унисекс Бура Камо 6 Месеци. Овој дизајн е совршен начин за бебињата и децата да покажат поддршка за нивната баба полицаец. Нашето унисекс едноделно бебешко боди прави уникатен подарок за облека за новороденчиња, бебиња, доенчиња, тушеви за бебиња и идни мајки. Брзо и лесно менување пелени со засилено затворање со три прилепувања. Цврстите бои се 100% Памук, други Се Мешавина од Памук/полиестер или памук/полиестер/вискоза. Облека печатена во САД. семејство деца баба баба и дедо јавен службеник горд автомобил шапка значка сила сина едно парче новороденче ползавец.

Главните карактеристики

Избор на клиент