.

.

Амелија Ромео Апстрактни Погранична Област Килим, Сива Сина, 6'7 6'7 Плоштад

Амелија Ромео Апстрактни Погранична Област Килим, Сива Сина, 6'7 6'7 Плоштад

DEN 364.80

Пристапност
Во достапна форма

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита. Килимите амелија се направени со употреба на меки синтетички предива, со текстура што пренесува примамлив, димензионален изглед во декор на собата. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Висина купот : 0. 50% Полипропилен, 50% Полиестер.

Главните карактеристики

Избор на клиент