.

.

Женски Дуксери,Лесен Бохо Геометриски Принт Јака Обложена Со Јака Половина Патент Тинејџерски Девојки Врвови Со Долги Ракави

Женски Дуксери,Лесен Бохо Геометриски Принт Јака Обложена Со Јака Половина Патент Тинејџерски Девојки Врвови Со Долги Ракави

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Женската колекција ПОРОПЛ вклучува дуксери, врвови со долги ракави, јакни и џемпери, вклучувајќи опции со плус големина. Одликувајќи се со удобно, опуштено вклопување со секојдневен и стилски стил кој е совршен за секојдневно секојдневно носење, овој дуксер. има должина и ласкаво лабаво вклопување што ќе ви се допадне. Обложете го преку хеланки и уживајте во удобна и кул облека за тој ден. Стиловите се како што следува : . Дуксери За Жени,Качулка Со Патент,Качулка За Најважни Работи,Качулка Со Патент,Црн Дуксер,Црн Дуксер Со Патент,Дуксери За Тинејџерки,Женски Дуксери,Исечен Дуксер Со Патент,Дуксери Од Екипажот, Женски Модни Дуксери и Дуксери итн. ПОРОПЛ Женски Дуксери, Лесен Бохо Геометриски Печатење Салата Наредени Јака Половина Поштенски Тинејџерски Девојки Долги Ракави Блузи(Достапни во Плус Големина). Големина Табела : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 55см/21.65" Должина : 64см/25.20 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94" Ракав : 56см/22.05 "Должина : 66см/25.98" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 57см/22.44" Должина : 68см/26.77 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 58см/22.83" Должина : 70см/27.56 " Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120см/47.24 "Ракав : 59см/23.23 " Должина : 72см/28.35". Спецификации : Бои : Бела Големина : 8сезона : : Пролет/Aut/Зима Пол : Жени,женска пригода : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, моден ракав должина : Целосна Јака : Должина На Качулка : Редовно Вклопување : Одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Линиски Сув Пакет : 1пц Женски Врвови.

Главните карактеристики

Избор на клиент