.

.

Outfmvch џемпери за жени Обични Жакард V Вратот Жакард Дното Карирана Кошула Џемпер Елек женски џемпери

Outfmvch џемпери за жени Обични Жакард V Вратот Жакард Дното Карирана Кошула Џемпер Елек женски џемпери

DEN 479.68

Пристапност
Во достапна форма

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Американски Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : M - - биста : 92см/36.22" - - должина : 63см/24.80". Големина : Л - - Биста : 96см/37.80 "- - Должина : 65см/25.59". Големина : XL - - Биста : 100cm/39.37 "- - Должина : 67cm/26.38". Големина : XXL - - Биста : 104cm/40.94 "- - Должина : 69cm/27.17". Големина : XXXL - - Биста : 108cm/42.52 "- - Должина : 71cm/27.95 " Outfmvch џемпери за женскобар Жакард V Вратот Жакард Дното Карирана Кошула Џемпер Елек женски џемпери. Машка Мода Обичен Жакард V Вратот Жакард Дно Карирана Кошула Џемпер Елеци Без Ракавикарактеристики : € Материјал●изработен е од висококвалитетни материјали, многу удобен за секојдневно носење.€Карактеристики}Модерен дизајн е во согласност со модернатаesетика.€Натпревар®овој капут може да се носи со многу видови панталони quodes Прилики Q машкото палто е добар избор за работа, датум и секојдневно носење. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка.Сезона : Сите сезони пол : Мажи и женипријава : Дневен И домашен стил : Мода и слободно време Материјал : Полиестерпетер Тип : Печатена Должина : Должина : Одговара За големината што добивате : 1 еез џемпер елек.

Главните карактеристики

Избор на клиент