.

.

Чевли За Рамни Стапала Жени Трчање Жени Удобност Одење Рамен Мокасина Лизгање На Кожен Мокасина Удобни Рамни Чевли Чевли За Возење На Отворено

Чевли За Рамни Стапала Жени Трчање Жени Удобност Одење Рамен Мокасина Лизгање На Кожен Мокасина Удобни Рамни Чевли Чевли За

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Горен Материјал : Вештачка Кожа. Единствен Материјал : Гума. Стил На Пети : Кружен Прст. Пета Висок Стил : Клин. Метод на затворање : Се Лизга. Чевли Пета Висока : 4см/1.6". Висина на платформата : 1см/0.4 " Табела Со Големини : . Големина : 37 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.25" Нога Широк : 8.5 см/3.4"Големина : 38 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.45" Нога Широк : 9см/3.5"Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,65" ширина на стапалото : 9 См/3,5"големина : 40 сад : 8,5 велика британија : 6 еу : 39 цн : 250 должина НА стапалото : 25СМ/9,84" ШИРИНА НА СТАПАЛОТО : 9,5 См/3,7"големина : 41 сад : 9 Велика Британија : 6,5 еу : 39,5 Цн : 255 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 25,5 СМ/10,04" широк стапало : 9,5 СМ/3,7"ГОЛЕМИНА : 42 сад : 10 Велика Британија : 7 еу : 40 цн : 260 Должина на стапалото : 26см/10,24" Широк стапало : 10см/3,9" ЛЕСЕН и УДОБЕН : имавме намера Да Го Направиме Мек со уникатна платформа и дизајн на клин Што ќе направи да се чувствувате како да одите во воздух. Тоа Ќе Го Намали Секое Стапало До Максимум Кога Стоите Или Одите Долго Време. КЛИЕНТ ПРВО-Ние Сме Тука Да Ги Единствиме За Вас Ефикасно Можно На Некој Начин, Секое Незадоволство Може Да Не Контактира во Секое време. Погоден За Работа На Нозе Цел ден : Ова Се Исклучително Соодветни Работни Чевли за Луѓе кои Треба Да Стојат или Да Одат Долго време.Тие Се Модерни Чевли, Можете Да Ги Носите Цел Ден И Сите Ваши Панталони, Фустан, Врвови. : Рачно Изработените Стилови Зрачат Со Изработка. Овие Материјали Обезбедуваат Одлична Издржливост, Дишење И Флексибилност За Секојдневна Употреба. Специјални Влошки со воздушно амортизирање со Заоблени И Поцврсти Својства за Амортизирање На Стапалата за Да ги Направат Стапалата Поудобни и Спортски.

Главните карактеристики

Избор на клиент