.

.

Груба Земја Задниот Воздух Пролет Комплет за 2009-Ram меморија-10032

Груба Земја Задниот Воздух Пролет Комплет за 2009-Ram меморија-10032

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Дали вашиот камион е вашиот работен коњ? Главната атракција на линијата за подигање е пристапноста за влечење и влечење по желба. Меѓутоа, поради количината на тежина во креветот или состојбата на пружините на задниот лист на возилото, ова може да предизвика возилото да не биде на ниво кога е под оптоварување. Овде, Во Груба Земја, создадовме иновативен нов производ за да се осигураме дека ова се неволји од минатото. Воведување, Комплет За Пружини На Задниот Воздух На Грубата Земја. Комплетот За Заден Воздушен Пролет на Груба Земја има два висококвалитетни двојни згрчени воздушни перничиња СО БРЕНДИРАНИ РК, надополнети со авиокомпании одобрени СО ТОЧКИ. Без разлика дали планирате влечење или влечење во Не толку далечна иднина Комплетот За Воздушна Пружина На Груба Земја е задолжителен додаток за да се осигурате дека вашата приколка ја намалува тежината на јазикот на вашата приколка. Секој комплет нуди 1/4" фитинзи за приклучоци за притискање и целата заграда потребна за да се обезбеди инсталација е молскавично брза и безбедна! Најдобро од с, Комплетот За Воздушна Пружина На Груба Земја обезбедува поддршка за оптоварување до 5.000 килограми за да се осигурате дека ќе доживеете помалку нишање и дно при сопирање и управување! Дајте си мир на умот на следниот пат со Комплет За Воздушна Пролет На Груба Земја! Вклучени Предмети : (2) Воздушни Перничиња. Држачи За Монтирање. У-Завртка Плочи. 90° Фитинзи. Вентили За Инфлација. Хардверот не го зголемува капацитетот за влечење. Потребно е мало дупчење. Само за моделите на висина на акциите. Лесен за инсталирање. Издржливи челични загради обложени со прав. Притиснете за поврзување на воздушните фитинзи. Внатрешна испакнатина запре Во Воздушно Перниче. Поддржан Од Ограничената Доживотна Гаранција За Замена На Груба Земја.

Главните карактеристики

Избор на клиент