.

.

Xysaqa Блузи За Жени Секси Обични Обични Врвови За Жени Обични Еднобојни В - Вратот Лабава Маица Врвот Блуза Пуловер Завиткајте Врвови За Жени На Дозвола

Xysaqa Блузи За Жени Секси Обични Обични Врвови За Жени Обични Еднобојни В - Вратот Лабава Маица Врвот Блуза Пуловер Завиткајте

DEN 369.44

Пристапност
Во достапна форма

Женска Лежерна Еднобојна Пуловер За Блуза Со Лабава Маица Со Врат со Врат Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Опис : Краток ракав/Печатење/Секојдневен изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или вашите пријатели. Сезона : Пролет/Лето/Fall Пол : Женски Стил : Секојдневен Материјал : фиберфлакс должина на Ракавот : кратко Деколте : Должина На Фустан со о-врат : Редовна Декорација : Ништо Што добивате : 1 Х Блуза Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиена Големина Биста Должина НА Ракавот XL 110cm/43.31" 43cm/16.93" 24см/9,45" 62см/24,41" големина : Xl биста : 110см/43,31" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 24см/9,45" должина : 62см/24,41" материјал : 100% сосема нова, висококвалитетна и Супер Мека Ткаенина, ЕЛАСТИЧНА, лесна и дише. Не проѕирно. Повод : Едноставниот Дизајн Го Прави Совршен за Секоја Случајна пригода. Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека. Натпревар : Одлично оди со Фармерки, Шорцеви, Хеланки, Спортски Панталони или Здолништа. Погоден за носење во пролет, лето и fall. Нега За перење : за најдобри резултати, машина или рачно перење со ладна вода и закачете или исушете ја линијата. Не избелувајте. Услуга по Продажба : обезбедувањето 100% искуство за задоволство е наш приоритет за нашите клиенти. Слободно испратете ни порака преку "контакт продавачи" доколку производите не ги исполнуваат вашите очекувања.

Главните карактеристики

Избор на клиент