.

.

Бејвел Копче Надолу Ноќница Женски Краток Ракав Сон Кошула V Вратот Облека За Спиење со Џеб Почвата Ноќница Плус Големина Сива XL-4XL

Бејвел Копче Надолу Ноќница Женски Краток Ракав Сон Кошула V Вратот Облека За Спиење со Џеб Почвата Ноќница Плус Големина Сива

DEN 319.68

Пристапност
Во достапна форма

1. Име на производот : женска имитација памучна решетка за влечење голема големина домашна облека со кратки ракави со џебови 2. Стил на производ : цврста боја, контраст на светла линија, џеб, голема големина, вистински плакет 3. Материјал : 95% полиестер, 5% спандекс 4. Боја : 3 бои опционално 3. Удобност : вистинска, дише, мека, еластична 5. Состав на производот : Големина на ноќницаНАСДолжинаГРАДИТЕ XL12100см 39.4"110см 43.3 " ХХЛ-14102см 40.2"115см 45.3 " 3ХЛ-16104см 40.9"120см 47.2 " 4ХЛ18-106см 41.7"125см 49.2" Увезени. Копче надолу затворање. МЕКА ТКАЕНИНА ЗА НОСЕЊЕ : 95% полиестер, 5% спандекс. Кратките ракави салон со должина на коленото обезбедуваат удобност додека спиете. Ќе ви се допадне чистата мека ткаенина која дополнително дише и се мие како сон. ОСТАНЕТЕ СОВРШЕНО КУЛ : Никогаш Не треба Да се грижите дали ќе се чувствувате премногу топло или премногу студено кога станува збор за спиење благодарение на лесната мрзлива ткаенина. Нашите ноќни фустани се дизајнирани да промовираат максимален проток на воздух за да го спречат непријатното ноќно потење. ИЗГЛЕДАЈТЕ ЕЛЕГАНТНО И ЛУКСУЗНО : Мазни и меки, но потрајни, перформанси во полиестер што дише. В Деколте, Должина На Коленото со џебови стилот на оваа ноќница е елегантно преголем, давајќи ви драматичен и елегантен изглед. Опуштете се во стил и чувствувајте се како кралско семејство секој ден во овој мек и удобен фустан за спиење. РАЗНОВИДНА НОЌНА КОШУЛА ОПУШТЕНА : Оваа Плус Големина Салон Е одлична за вашите пријатели, мајка и сестра како подарок за роденден или совршена за одмор и шопинг и натпревари со вашето секојдневно слободно време и релаксирање низ куќата за Време на Викендите, Раскажувајте Приказни со Деца околу Шпоретот На Ноќта на Вештерките, Гледајте ТЕЛЕВИЗИЈА Со Семејства На Новогодишни Фестивали Или Правете Читање Или Слушајте Музика Со Шолја Кафе во секојдневниот живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент