.

.

Момени Афшар Југозападни Цвеќиња Традиционална Област Килими, Мулти-боја

Момени Афшар Југозападни Цвеќиња Традиционална Област Килими, Мулти-боја

DEN 515.68

Пристапност
Во достапна форма

Афшар се одликува со стариот светски шарм и врвниот дизајн што го будат преобоените, богати бои. Маестралните, остри дизајни се комплиментирани со рачно зашиени рабови и мека подлога, за префинет и безвременски изглед што е дома во огромен број простори. Момени Афшар Југозападни Цвеќиња Традиционална Област Килими, Мулти-боја : Затворен килим. Произведено Во Турција. Машина Направена. Материјал : 100% Полиестер. Висина На Купот : 0,25".

Главните карактеристики

Избор на клиент