.

.

Лиакови Мажи Јуниори Карго Панталони Преголеми Секојдневни Панталони Со Врвки Улична Облека Долги Товарни Панталони Со Џебови

Лиакови Мажи Јуниори Карго Панталони Преголеми Секојдневни Панталони Со Врвки Улична Облека Долги Товарни Панталони Со Џебови

DEN 464.00

Пристапност
Во достапна форма

78 пресврт : t29. ttttt TT T T T T Tt t t t. Погоден за шопинг, патување, одмор итн. Применливи Прилики : Погоден За шопинг, патување, одмор, собири на пријатели, забави, активности во затворени простории и на отворено, секојдневен домашен живот итн. 30tleg : t95t Hip : t101t Половината : t77 Tleg Отворање : t12. Забелешка : . Големина Шема : . 30 Tleg Отворање : t4. Дизајн На Шема : Цврста Боја. Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см; .

Главните карактеристики

Избор на клиент